AC/DC – Power Up

Сімнадцятий в Австралії і шістнадцятий міжнародний студійний альбом австралійської хард-рок-групи AC/DC був випущений 13 листопада 2020 року на лейблах Columbia Records і Sony Music Australia. Альбом знаменує повернення вокаліста Брайана Джонсона, барабанщика Філа Радда і басіста Кліффа Вільямса, які раніше залишили AC/DC до або під час туру, що супроводжується, на підтримку попереднього альбому Rock or Bust (2014). Він також став першим альбомом, випущеним гуртом після смерті у 2017 році співзасновника та ритм-гітариста Малькольма Янга та данини поваги йому, за словами його брата Ангуса. Платівка була в цілому добре зустрінута музичними критиками і посіла перше місце у 21 країні.

На Metacritic, який надає нормалізований рейтинг з оглядів професійних публікацій, реліз отримав середньозважену оцінку 79 балів зі 100 на основі дев’ятнадцяти оглядів, що вказує на «загалом позитивні відгуки». Сайт-агрегатор AnyDecentMusic? дав альбому 7,2 бали з 10, виходячи з їх оцінки критичного консенсусу. Стівен Томас Ерлевайн в огляді AllMusic заявив: «Гарні часи завжди були важливою частиною групи, але є глибина відчуття легковажності на Power Up, ніби група вирішила, що найкращий спосіб віддати шану тому, що вони втратили, це зосередитися на тому, що вони ще є. Вони не зациклюються на минулому, вони прямують вперед із набором блюзового та високооктанового року з турбонаддувом, який не просто добре звучить, а й насичує». Деніел Сілвестр з Exclaim! зазначив, що «Той факт, що AC/DC об’єдналися для створення чогось настільки ж приємного, як Power Up, коли карти були закриті, це повне диво над собою, і AC/DC, здається, більш ніж готові святкувати». Кітті Емпайр з The Guardian дала альбому три зірки з п’яти, заявивши: «Якщо дежавю — знайома сенсація для AC/DC, то небагатьом командам вдалося зібрати таку різноманітність із таких небагатьох складових частин, як ці стійкі прихильники reductio ad absurdum, впевненість, яку AC /DC забезпечують перед лицем негараздів, важко вітати їх». Нік Раскелл із Kerrang! зазначив, що «AC/DC зробили альбом, який навіть для них є найвищим святом життя, кращих часів та абсолютно невгамовної, безмежної сили пари акордів та чотирьох бітів. У період, коли збиратися разом зі своїми товаришами, веселитися, розливати пиво, займатися сексом і жити з цим майже незаконно, як нагадування про те, наскільки потужною та позачасовою є сама ідея цих чудових речей, AC/DC ніколи не відчували більш необхідного чи життєво важливе».

В Австралії Power Up дебютував під номером один у ARIA Charts, і в процесі AC/DC стала першою групою, в якій австралійський альбом був на першому місці в кожному з п’яти десятиліть (з 1980-х по 2020-ті роки). За перший тиждень зареєстровано 21 535 продажів альбому, перевищивши продажі решти 15 найкращих альбомів, разом узятих. Станом на 12 грудня він провів чотири тижні на першому місці, ставши найдовшим альбомом номер один в Австралії в 2020 році. У Сполучених Штатах у перший тиждень Power Up дебютував на першому рядку Billboard 200, розійшовшись тиражем у 117000 альбомно-еквівалентних одиниць (включаючи 111000 копій чистим продажем). Він став третім альбомом гурту, який посів перше місце в чартах, після For Those About to Rock We Salute You (1981) та Black Ice (2008). Крім того, за тиждень, що закінчується 28 листопада, треки альбому зібрали загалом 7,8 мільйона прослуховувань на запит у стрімінгових сервісах. У Сполученому Королівстві альбом дебютував під номером один у Official Albums Chart на 13 листопада 2020 року, розійшовшись тиражем у 62000 копій чартовими продажами, потіснивши альбом Кайлі Міноуг Disco як найбільший реліз першого тижня за весь 2020 рік. У Німеччині альбом дебютував під номером один, розійшовшись майже у 160 000 копій, що стало найкращим початком року. Він залишався на першому місці в цілому чотири тижні і став найбільш продаваним альбомом 2020 року.