AC/DC – High Voltage

Дебютний міжнародний студійний альбом High Voltage австралійського хард-рок гурту AC/DC, презентований 30 квітня 1976 року.

Перше видання, яке випустили Atlantic Records, виявилося популярним, і тільки в Сполучених Штатах продажі альбому склали 3 млн копій. Однак спочатку альбом був низько оцінений деякими критиками після свого виходу, зокрема редакція журналу Rolling Stone у своїй рецензії назвала його «рекордно низьким» для важкого року. High Voltage був перевиданий у 2003 році як частина серії AC/DC Remasters. Альбом досяг максимального рівня продажів в США і йому було присвоєно тричі платиновий статус від RIAA за тираж понад 3 000 000 примірників в травні 2005 року.

До виходу міжнародної версії альбому AC/DC вже випустили у 1975 році в Австралії дебютний альбом з тією ж назвою, але з іншим списком пісень. У міжнародний реліз включені тільки дві пісні з оригінального австралійського релізу («Little Lover» та «She’s Got Balls») разом з піснями з другого австралійського альбому T.N.T.[3]. Також міжнародна версія альбому має іншу обкладинку, ніж оригінал, із зображенням Ангуса Янга, який до цього був зображений на обкладинці австралійського синглу «It’s a Long Way to the Top (If You Wanna Rock ‘n’ Roll)». Альтернативна версія обкладинки використана в європейському релізі міжнародної версії.

Оригінальна версія пісні High Voltage з австралійського альбому T.N.T. є довшою, ніж міжнародна версія, і закінчується довгою гітарної партією, за якою слідуває один удар малого барабана.

Всі пісні написані Ангусом Янгом, Малколмом Янгом і Боном Скоттом, крім зазначених окремо.