Ozzy Osbourne – Patient Number 9

Ozzy Osbourne випустив альбом Patient Number 9 на лейблі Epic. Гостьову участь у записі однойменної пісні взяв легендарний гітарист Jeff Beck. Минулого року Оззі розповів в інтерв’ю для радіостанції SiriusXM, що текст пісні Patient Number 9, який він написав разом із продюсером Andrew Watt, був натхненний його стосунками з дружиною та менеджером Шарон. “Це пісня про психіатричну клініку“, – заявив Оззі. Осборн прокоментував участь Джеффа Бека в записі даної пісні так: “Коли така людина, як Джефф Бек, грає на моєму альбомі, це просто неймовірно, це справжня честь. Іншого такого гітариста просто немає, і від його соло в ‘Patient Number 9’ натурально відвалюється щелепа“.

Ozzy Osbourne Patien Number 9

Що ж до відновлення співпраці з Айоммі, Оззі заявив: “Працювати з Тоні було просто здорово. Він король рифів. У цьому сенсі ніхто не може до нього навіть доторкнутися. Шкода, що цих пісень не було у нас на альбомі BLACK SABBATH ’13′” . У записі “Patient Number 9” брав участь барабанщик RED HOT CHILI PEPPERS Чед Сміт (Chad Smith), який уже грав із Оззі на його попередньому студійному альбомі “Ordinary Man” (2020). У березні Сміт заявив в ефірі подкасту “Talk Is Jericho”, що на новому альбомі Оззі також грають басисти Роберт Трухільо (Robert Trujillo, METALLICA) та Дафф МакКаган (Duff McKagan, GUNS N’ ROSES).

Далі Чед сказав, що для запису гітар на альбомі було рекрутовано “весь вищий світ англійської сцени”. Він пояснив: “Тоні Айоммі Оззі ніколи не співпрацювали за рамками BLACK SABBATH. Тоні надіслав нам купу рифів, і ми взяли ті, які вважали найкращими – а вони реально охренені. Енді там на басу, і вийшло супер-круто – бас у цій пісні звучить просто чудово.А Тоні надіслав нам рифи у вигляді файлів – він зараз в Англії – і ми під них граємо. Там є все, чорт забирай. Там є все, що ви хочете почути. Оззі в захваті. А ще у нас Ерік Клептон грає соло з квакушкою в дусі CREAM. Ми такі: “Еріку, зможеш зіграти соло в цій пісні? З вау-вау, будь ласка”. Це ж його фішка, чорт забирай. І він солює на всьому протязі цього треку. Потім у нас в двох піснях Джефф Бек Ми намагалися отримати Джиммі Пейджа (Jimmy Page, LED ZEPPELIN), так щоб зібралася вся свята трійця, але, наскільки я розумію, Пейдж зараз, на жаль, майже не грає. PEARL JAM) В іншому треку солює Джош Омм (Josh Homme), мій сусід з QUEENS OF THE STONE AGE.Ну і Закк Уа йлд (BLACK LABEL SOCIETY) теж грає у купі місце на альбомі. Тож якщо ви гітарист, то ви це оціните, чорт забирай”.

Ozzy Osbourne Ukraine

Минулого року Оззі підтвердив, що в нього записано 15 пісень для наступного альбому. У жовтні він розповів журналу “Metal Hammer”, що альбом буде “близький за звучанням до Ordinary Man”, але я не можу описати його повністю. Я давно його не слухав, тому що він переходить з рук в руки, і люди постійно дописують свої партії, тож він постійно змінюється”. Уотт встановив контакт із Осборном після того, як познайомився з його дочкою Келлі на вечірці у друга і підкинув їй ідею зробити спільний трек за участю Оззі та репера Поста Мелоуна.