Ozzy Osbourne – The Ultimate Sin

Четвертий студійний альбом The Ultimate Sin (Останній гріх) британського рок-музиканта Оззі Осборна, який був випущений 22 лютого 1986 року, ремайстрований і перевиданий 22 серпня 1995 року. У записі альбому брав участь Джейк І. Лі (колишній гітарист Mickey Ratt, Rough Cutt та Dio). Це єдиний альбом Осборна за участю бас-гітариста Філа Суссан, який написав британський хіт-сингл під назвою Shot in the Dark і, також, це перший альбом за участю барабанщика Ренді Кастілло. Тексти пісень переважно були написані колишнім бас-гітаристом, Бобом Дейслі, який ще й був присутній на ранніх сесіях запису альбому. Дейслі, однак, залишив групу внаслідок творчих розбіжностей з Оззі, який незабаром вирішив найняти Суссана. В оригінальному виданні 1986 року він також не був відзначений співавтором альбому, що, правда, пізніше було виправлено на наступних виданнях.

Робочою назвою диска було Killer Of Giants” (за піснею з такою ж назвою), але Осборн в останній момент вирішив перейменувати його на The Ultimate Sin.

З того часу альбом було вирізано з каталогу продажів Оззі Осборна, не було ні ремайстровано, ні перевидано, а в деяких випадках навіть не перезаписано поряд з іншими альбомами Осборна (крім Just Say Ozzy) аж до 1995 року. Здебільшого це пов’язано із тривалою боротьбою з Філом Суссаном за права на пісню «Shot In The Dark». З цієї ж причини, міні-альбом Just Say Ozzy не був перевиданий у 2002 році. Доступні лише дві версії ремайстрів цих альбомів 1995 року.

У момент випуску The Ultimate Sin був альбомом Осборна, який займав найвищі позиції у чартах. Американська асоціація RIAA надала альбому спочатку платиновий статус (14 квітня 1986 року, трохи пізніше після релізу), та був статус двічі платинового альбому (26 жовтня 1994 года).[6]