Whitesnake – Ready An’ Willing

31 травня 1980 року вийшов третій студійний альбом гурту Whitesnake під назвою Ready An’ Willing. Запис альбому проходив у грудні 1979 та лютому 1980 років на студіях Ridge Farm, Суррей, та лондонській Central Recorders Studio And Sauna. Альбом досяг шостої позиції в UK Albums Chart, а також став першим, хто потрапив у чарти інших країн. Так, у Норвегії він зайняв 32 рядок, а у США 90.

Дві альбомні пісні були обрані як сингли. Попередня вихід альбому Fool For Your Loving у квітні 1980 року зайняла 13 рядок у UK Singles Chart, а в серпні 53 місце в американському чарті Billboard Hot 100. У 1989 році вона була перезаписана для альбому Slip of the Tongue. Нова версія потрапила на 37 місце в Hot 100 і друге місце в Mainstream Rock Charts, однак у Британії не змогла побити успіх оригіналу, діставшись лише 43 місця. Велика “Ready an’ Willing (Sweet Satisfaction)” досягла в липні 43 місця в Британії.

У 2006 році EMI перевидала альбом на CD, додавши п’ять бонус-треків. Бонус-треками стали «Love for Sale», що раніше не випускалися, і композиції, записані під час виступу гурту на фестивалі Reading 1979 року: кавер-версія пісні Майкла Прайса і Дена Велша «Ain’t No Love in the Heart of the City», кавер – версія пісні Deep Purple “Mistreated”, що в оригіналі виходила на альбомі Burn, а також пісні “Love Hunter” та “Breakdown” з попередніх альбомів Whitesnake.