Цього в 1944 році народився один із найвидатніших співаків року Roger Daltrey. Беззмінний провідний голос гурту The Who. Починав вона як гітарист. Але незабаром природні вокальні дані і природна харизма взяли гору. Долтрі назавжди став біля мікрофона. Долтрі записував сольні альбоми, знімався в кіно – і дуже вдало. Зокрема, на його рахунку ексцентрична роль Ференца Ліста у неоднозначному пост-модерністському фільмі “Listomania” Кена Рассела. Не дивлячись на вік, Долтрі продовжує працювати у студії та виступати на сцені як з гуртом The Who, так і з іншими артистами.
Деяким рок-групам, які претендували на світовий успіх, не одразу вдавалося розправити крила. Для цього їм доводилося навіть власні альбоми постачати заголовками у вигляді мантри, що закликає успіх. Так і вчинив гурт Aerosmith, назвавши свій другий альбом Get Your Wings (Отримай крила), який вийшов цього дня 1974 року. Чи мантра спрацювала, то альбом і справді був хороший, але прорив був здійснений. Альбом став тричі платиновим і вивів гурт Aerosmith у зірки першої величини. Величезна заслуга в цьому успіху лежала на плечах продюсера Джека Дугласа, під керівництвом якого записувалися 4 наступні альбоми. Дугласу вдалося досягти потрібного балансу між благозвучністю саунду та «сирою» енергетикою, якою у Aerosmith було хоч греблю гати. Музика альбому ‘Get Your Wings’ – це те, що стало мейнстримом вже у 80-х: гримуча суміш прото-панку, глем- та хард-року. Тоді це звучало революційно. Тепер же – як стовідсоткова класика!
Цього дня в 1975 році альбом гурту Status Quo під назвою On The Level (На рівні) піднімається на вершину англійських чартів, щоб залишитися там на кілька тижнів.
Сам собою альбом мало відрізнявся від решти продукції цієї групи. Хіба що цього разу альбом звучав якось по-особливому бадьоро. На межі можливого. Зате вже в оформленні Статуси вирішили перевершити Гіпнозіс (дизайнерську фірму, яка виготовляла обкладинки альбомів арт-рок-команд). Вони використовували для фотосесії так звану «Кімнату Еймса».
Це таке спеціальне приміщення, в якому досягається оптична ілюзія, що змінює пропорції однакових за розміром фігур. Навіщо такі складнощі були потрібні простим хлопцям із групи Status Quo? Мабуть, саме для того, щоб довести, що у них з мізками «все на рівні»!