3 лютого

Buddy HollyЦей день 1959 року американський поет і музикант Дон Маклін назвав «день, коли померла музика».
Тоді під час аварії літака загинув один з самобутніх піонерів рок-н-ролу, неповторний Бадді Холлі. В останні години свого життя Buddy Holly відчував себе неважливо через застуду.
Але потрібно було продовжувати тур висхідних рок-зірок американськими містами Winter Dance Party Tour! Не встигнувши злетіти, літак впав на землю, поховавши під уламками всіх пасажирів, пілота – і надії на довгу та щасливу кар’єру видатного рок-композитора та рок-виконавця БаддіХоллі.

Rainbow Difficult To CureЦього дня в 1981 році вийшов альбом гурту Rainbow під назвою Difficalt To Cure (Важко виліковний). Назву альбому безпосередньо ілюструвала обкладинка, що зображувала хірургічну бригаду, готову до операції. Їхні досить похмурі погляди прямо на глядача, не віщували нічого доброго. Але, насправді, музика альбому була цілком комерційним хард-роком, важливими складовими якого були незмінно віртуозна гітара Річі Блекмора і молодий завзятий вокал нового вокаліста гурту Джо Лінн Тернера. В результаті альбом став найуспішнішим із усіх творінь гурту Rainbow.