3 березня

Bad Company Burnin SkyЦього дня у 1977 році виходить четвертий студійний альбом гурту Bad Company під назвою Burnin Sky. Альбом зайняв у хіт-параді лише 17 місце.

А тим часом, нічого не віщувало такого маловражаючого результату після трьох попередніх альбомів, які мали великий успіх. Швидше за все, для самих музикантів це також було несподівано, оскільки матеріал альбому та його саунд мало відрізнялися від попередників.

Записувався альбом у французькому замку 18 століття Шато д’Ерувіль, в якому ще 1969 року було відкрито супер-сучасну студію. Керував записом Кріс Кімсі, майбутній звукоінженер гурту Rolling Stones. Bad Company надто захопилися поліруванням свого звучання та не особливо звертали увагу на створення нових хітів.

Electric Light Orchestra Balance Of PowerВ 1986 році гурт Electric Light Orchestra випустив альбом Balance Of Power. Навіть незважаючи на те, що весь матеріал альбому створювався і записувався в тій же манері, що і раніше, і автором усіх пісень, як і раніше, був Джефф Лінн, цей альбом залишав почуття певного подиву. І насамперед від того, що традиційні бадьорість та життєрадісність ритмів не могли приховати загального депресивного настрою. Втім, у текстах пісень Лінн і не приховував своїх переживань з приводу того, що його група, в яку він вклав стільки сил та енергії, розвалюється на очах. Альбом Balance Of Power, по суті, завершив історію великої групи Electric Light Orchestra.