3 грудня

В 1948 році в цей день на світ з’явився Джон Майкл Осборн, більш відомий у світі як Оззі Осборн. Він є живим прикладом того, що немає правил без винятків. Що погані звички та розбещений спосіб життя не завжди ведуть прямо в могилу. А лише в 99 випадках зі 100. Щоправда, виняток це не в усьому заслуга самого Оззі. Його приголомшливий музичний талант, характерний голос та унікальна харизма антигероя – це лише частково може бути виправданням. Головний його адвокат і ангел-охоронець – це, звичайно, його дружина Шарон, яка витягла Оззіка практично з того світу. Так що Ozzy Osbourne, який відмовився від алкоголю та звички мучити ні в чому невинних тварин, досі тішить своїх шанувальників незабутніми виступами.

Цього дня у 1965 році виходить альбом гурту The Beatles під назвою Rubber Soul. Ця платівка свідчила про зміни у стилістиці музики Чудової Четвірки. Життєрадісний, але досить поверховий мерсі-біт поступився місцем музиці набагато цікавішою і вагомішою. Майже кожен трек – шедевр. І це незважаючи на те, що запис вевся в прискореному темпі, щоб укластися в строки. Більшість пісень складалося під час гастролей, решта під час роботи у студії. Це був пік творчої активності гурту як єдиного цілого, неймовірний приклад колективного натхнення. Відтепер альбом уже не був просто збіркою хітів. Альбом для Бітлз ставав самостійним самоцінним твором.

Цього дня у 1983 році виходить альбом гурту Slade під назвою The Amazing Kamikaze Syndrome. У той момент група перебувала на підйомі, немов у неї відкрилося друге дихання. І цей альбом з його чудовою мелодикою і водночас рок-н-рольною закваскою був свого роду поверненням команди у свої найкращі часи, коли не були потрібні жодні експерименти для підтримки свого авторитету серед шанувальників. Потрібно було просто грати слейдівську музику. Одним з хітів альбому стала ‘My Oh My’ – різдвяна пісня про серцеве тепло та участь, яких так потребують усі люди, які заплуталися у побутових проблемах та повсякденній метушні.