3 грудня

Ozzy Osbourne 3В 1948 році в цей день на світ з’явився Джон Майкл Осборн, більш відомий у світі як Оззі Осборн. Він є живим прикладом того, що немає правил без винятків. Що погані звички та розбещений спосіб життя не завжди ведуть прямо в могилу. А лише в 99 випадках зі 100. Щоправда, виняток це не в усьому заслуга самого Оззі. Його приголомшливий музичний талант, характерний голос та унікальна харизма антигероя – це лише частково може бути виправданням. Головний його адвокат і ангел-охоронець – це, звичайно, його дружина Шарон, яка витягла Оззіка практично з того світу. Так що Ozzy Osbourne, який відмовився від алкоголю та звички мучити ні в чому невинних тварин, досі тішить своїх шанувальників незабутніми виступами.

The Beatles Rubber SoulЦього дня у 1965 році виходить альбом гурту The Beatles під назвою Rubber Soul. Ця платівка свідчила про зміни у стилістиці музики Чудової Четвірки. Життєрадісний, але досить поверховий мерсі-біт поступився місцем музиці набагато цікавішою і вагомішою. Майже кожен трек – шедевр. І це незважаючи на те, що запис вевся в прискореному темпі, щоб укластися в строки. Більшість пісень складалося під час гастролей, решта під час роботи у студії. Це був пік творчої активності гурту як єдиного цілого, неймовірний приклад колективного натхнення. Відтепер альбом уже не був просто збіркою хітів. Альбом для Бітлз ставав самостійним самоцінним твором.

Slade The Amazing Kamikaze SyndromeЦього дня у 1983 році виходить альбом гурту Slade під назвою The Amazing Kamikaze Syndrome. У той момент група перебувала на підйомі, немов у неї відкрилося друге дихання. І цей альбом з його чудовою мелодикою і водночас рок-н-рольною закваскою був свого роду поверненням команди у свої найкращі часи, коли не були потрібні жодні експерименти для підтримки свого авторитету серед шанувальників. Потрібно було просто грати слейдівську музику. Одним з хітів альбому стала ‘My Oh My’ – різдвяна пісня про серцеве тепло та участь, яких так потребують усі люди, які заплуталися у побутових проблемах та повсякденній метушні.