4 лютого

Цього дня в 1948 році народився Вінсент Фурньє, майбутній король шок-року і рок-жахів, незламний любитель жахів, який для більшої важливості взяв жіночий псевдонім – Еліс Купер.
Alice Cooper великий удавальник. Йому подобається залишатися дитиною і продовжувати грати у страшилки. Його шоу – це рок-театр із явним відтінком чорного гумору.
І при цьому Еліс Купер залишається незаперечним авторитетом не тільки для незліченного сонму наслідувачів, а й серед серйозних рок-музикантів.

В 1968 році в студії Еббі Роуд The Beatles розпочали запис психоделічної філософської балади Across The Universe. Нескінченність космосу надихнула Джона Леннона на написання цієї пісні, яку він планував передати до Всесвітнього фонду захисту дикої природи для благодійного альбому. Коли дійшло до фальцетних підспівок “nothing’s gonna change my world”, Пол Маккартні запропонував найпростіший варіант: запросити двох співаючих дівчат-фанаток, які завжди юрбилися біля воріт студії. Так і вчинили.

Цього дня у 1977 році побачив світ альбом гурту Fleetwood Mac – Rumours (Чутки).
Поєднання демократичного саунду з особливою мелодійністю музики на основі найвищого професіоналізму виконавців зробило цей альбом фантастично популярним у всьому світі. Це був той самий синтетичний продукт, який отримав назву поп-рок.
Продукт, розрахований на найвибагливіші смаки слухачів, можливо, навіть далеких від музики. Лише у США цей диск було розпродано тиражем понад 17 млн ​​екземплярів. Журнал Rolling Stone поставив цей альбом на 25 місце у списку 100 найкращих альбомів усіх часів.