4 серпня

Ritchie Blackmores RainbowЦього дня в 1975 році на прилавках музичних магазинів з’являється альбом, який називався Ritchie Blackmore’s Rainbow і він ознаменував собою появу нового гурту під проводом колишнього гітариста гурту Deep Purple.

У створенні першої роботи Ritchie Blackmore йому допомогли музиканти гурт Elf, у майже повному складі (за винятком гітариста Стіва Едвардса і перкусіоніста Марка Носіфа). Взагалі Річі потрібен був один Ronnie James Dio. Але щоб не ходити далеко, він узяв ще й барабанщика, басиста та клавішника. До речі, гурт Elf був розформований відразу ж за записом свого третього студійного альбому, який продюсував Roger Glover.

Robert Plant 1975Цього дня у 1975 році співак гурту Led Zeppelin Robert Plant, потрапив у найсильнішу автомобільну аварію. Сталося це під час подорожі Планта із сім’єю островом Родос. За кермом була його дружина Морін. Автомобіль несподівано занесло, він полетів під укіс і врізався у дерево. Аварія була страшною. Черепомозкова травма та роздроблене стегно у Морін, поламані руки та ноги у дітей, зламані кісточки у Роберта. На довгі місяці вокаліст найпопулярнішої на той момент групи у світі виявився прикутим до інвалідного візка.