Про почуття кохання, безумовно, мріяла та надзвичайно страждала від його відсутності Janis Joplin. Можливо, саме те, що в її житті не сталося по-справжньому великого кохання і стало причиною її передчасного відходу від земного життя. Її пристрасть до спиртних напоїв була не причиною, а наслідком тих страждань, які відчувала її душа, що метушиться. Вона вихлюпувала душевний біль у тому вулкані емоцій, на який перетворювався її спів на концертах. Але, мабуть, навіть музика, блюз із його чуттєвістю і рок із його емоційністю, було неможливо її врятувати – приносили лише тимчасове полегшення. Цього дня у 1970 році бездиханне тіло знаменитої співачки Дженіс Джоплін було виявлено в одному з готелів Лос-Анджелеса.
Цього дня 1971 року виходить альбом-саундтрек з музикою з фільму 200 Motels. Звичайно, звукове та шумове оформлення фільму у відриві від самого фільму – навряд чи здатне відобразити його зміст. Але не у випадку з Franc Zappa, який був не лише автором музики, а й співрежисером цього фільму. Так що весь абсурд і нонконформістський посилання того, що відбувається на екрані, природним чином перетік у саундтрек. Своєю безладністю сюжет фільму нагадує бітловський ‘Magical Mystery Tour’, але йде набагато далі шляхом абсурду. Френк Заппа намагався донести до глядачів і до слухачів думку про абсурдність сучасної людської цивілізації.
Цього дня у 1974 році у Великій Британії виходить альбом John Lennon під назвою Walls And Bridges. Записувався цей альбом у Нью-Йорку, у місті, який став для Джона чимось на кшталт привабливої безодні, під час так званого «Втраченого вікенду».
На момент початку роботи над альбомом він мав кілька заготовок, складених у Лос-Анджелесі. Але Нью-Йорк підхльоснув його натхнення та активність. Пісні складалися з неймовірною швидкістю. Ще швидше велася робота у студії. На запис пішло трохи більше тижня, хоча Джон не мав ніяких заздалегідь підготовлених аранжувань. Він просто пропонував сесійним музикантам грати свої партії. І коли виходило те, що він хотів, запис зупинявся.
Закінчивши роботу на альбомі ‘Walls and Bridges’, Леннон сказав так: «Я здивований, що взагалі зумів зробити щось варте після цього надзвичайно дивного року. Мова на платівці якраз про нього і йде, тільки не так шизофренічно, як це було насправді. Я все ще шокований і не зрозумію, чому наслідки виявилися не настільки помітними. Не про все, звичайно, йдеться у „Стінах та мостах“, дещо позначено пунктирно. Загалом йдеться про вік і про те, що дещо я тепер розумію інакше».