Цього дня у 1942 році народився Алан Кларк, провідний вокаліст гурту The Hollies. Його голос у перші роки існування цієї знаменитої команди був чимось на зразок її візитної картки.
Практично у всіх головних хітах Hollies їхнє фірмове триголосся неможливо уявити без голосу Алан Кларка, як неможливо уявити сонячний спектр без одного з кольорів. Але не треба скидати з рахунків і його творчий талант. Знову ж таки втрьох з іншими холлісами – Нешем та Хіксом – він брав участь у творі не менше десятка хітів групи.
В 1973 році на території США вийшов перший концертний альбом гурту Uriah Heep, який називався дуже просто Live (у Британії він вийде лише у травні 1973). Це був подвійний альбом, що складається виключно із концертних записів гурту.
Альбом мав стати – ні багато, ні мало – свідченням того, що світ охоплений Хіпстерією (аналогом Бітломанії). Дещо зарозуміле це твердження все-таки підкріплював чудовий матеріал альбому. Особливо розширені версіями найкращих пісень Uriah Heep – July Morning та Gypsy, а також рок-н-рольним попурі, яке було невід’ємним атрибутом усіх концертів гурту початку 1970-х.
В образі метафоричного аристократа Герцога, який став героєм альбому Genesis ‘Duke’, було щось від Маленького принца, тільки з точністю до навпаки. Дженезовський Герцог – такий собі старий Маленький Принц, наївний, але допитливий. Герцог – кумедний, але вкрай незграбний дослідник навколишнього світу, якого тягне за собою його цікавість. Втім, більше, ніж філософським ідеям, Genesis приділили увагу розробці нового свого стилю. Новий саунд повинен був увібрати в себе все найкраще від поп-музики, але не на шкоду традиційно щільним і витонченим аранжуванням. Унікальність альбому Duke полягала в тому, що він став одночасно останнім прогресивним альбомом Genesis та їх першою спробою освоїти простір поп-музики. Цього дня у 1980 році гурт Genesis буквально увірвався до британського хіт-пара з альбомом ‘Duke’, який відразу ж посів перше місце.