Іноді краще виявити розумне боягузтво, ніж безрозсудну сміливість. Саме так міркує ліричний герой пісні Roy Orbison під назвою Running Scared (Той, що біжить з переляку), яка саме цього дня в 1961 році стає номером один в американському хіт-параді. Пісенька в ритмі болеро про мінливість кохання, від якої не знаєш, чого чекати. Орбісон із властивою тільки йому мелодраматичним надривом і чудово поставленим голосом живописував стосунки з дівчиною, яка, здається, остаточно не визначилася у своєму виборі. Подібна ситуація спостерігалася і в уральській пісні «Горобина кучерява»: праворуч кучері токаря, ліворуч – коваля. Тільки ось в американському варіанті одному з кавалерів потрібно було з переляку забирати ноги. Тільки от кому: токарю чи ковалю?
Цього дня в 1969 році з майже офіційним візитом особняк гітариста The Rolling Stones Brian Jones в Котчфорд Фарм відвідали його колеги по групі Mick Jagger, Keith Richards і Charlie Watts. Мета візиту була вкрай серйозною: Брайану Джонсу було запропоновано залишити колектив, ним же, по суті, створений. Можливо, на якийсь час. Браян не став сперечатися, погодившись, з доказами про те, що став тягарем для групи. Про свій відхід Джонс розповів пресі через чотири дні.
В 1970 році виходить альбом гурту Procol Harum, який отримав назву Home. Цей альбом від попередніх робіт колективу відрізняло набагато більш фатальне та різке звучання. Пояснилося це деякими змінами у складі. Замість органіста Метью Фішера і басиста Девіда Найтса, що залишили команду, в групу був прийнятий музикант, здатний виконувати партії і на тому, і на іншому інструменті. Кріс Коппінг – з ним решта учасників Procol Harum починали ще в групі Paramounts. Тому злі мови жартували з цього приводу: мовляв, вийшов старий Paramounts у всьому, крім назви.
Цього дня у 1981 році виходить альбом George Harrison під назвою Somewhere In England. Цьому альбому найбільше підходить епітет – «багатострадальний». Вбивство Джона Леннона справило на Джорджа гнітючий вплив. Що, безперечно, не могло не позначитися на його емоційному стані. До того ж керівництво фірми Warner Bros. було невдоволено продажами альбомів екс-бітлу. Воно запропонувало Харрісону доопрацювати матеріал, зокрема виключити з альбому 4 пісні як такі, що не дотягують до світових стандартів. Харрісону довелося знову повертатися до студії та записувати інші, більш «якісні» пісні.
В 1989 році Paul McCartney випустив альбом Flowers In The Dirt в США. Він працював над ним три роки, а одну з пісень почав записувати ще 1984 року. Вперше за багато років Пол Маккартні нікому нічого не доводив. Він вирішив просто записати альбом, що називається, «на мисливство». Тобто звичайні пісні, без жодної претензії на одкровення, але досить розумні та вишукані, як за змістом, так і за звучанням, щоб відповідати «зоряному» рівню їхнього виконавця. Для підстраховки був запрошений вельми шанований Полом Елвіс Костелло, своєрідний композитор, що випадає за всі рамки, у тому числі і за рамки «нової хвилі», що породила його. Саме ця його властивість особливо імпонувала Полу Маккартні.