5 липня

Цього дня в 1954 році співак-початківець Elvis Presley в студії Сема Філіпса записав пісню That’s All Right, Mama. Разом зі Скотті Муром та Біллом Блеком він спочатку намагався записати зовсім інші пісні. Але робота йшла через пень-колоду. У перерві Елвіс для різноманітності раптом почав співати стару (1946) пісню Артура Крудапа That’s All Right, Mama.

Але співав зовсім не схоже на оригінал у своїй унікальній емоційній манері. Мур і Блек одразу ж підхопили цей шалений темп. Приголомшений Сем Філліпс виглянув зі своєї комірчини. Це було саме те, що він давно шукав: чорний звук у виконанні білих хлопців!

Цього дня в 1969 році гурт Rolling Stones дає безкоштовний концерт у Гайд Парку. Концерт був присвячений пам’яті Brian Jones, який помер вніч з 2 на 3 липня, потонувши у своєму басейні. Втім, концерт був запланований заздалегідь і на ньому мало відбутися представлення нового гітариста гурту – Міка Тейлора.
Відкривали концерт King Crimson та Алексіс Корнер. Публіка зустріла Роллінгов із натхненням. Але Mick Jagger дещо охолодив її запал, відповідно до моменту прочитавши на згадку про Джонса уривок із поеми Шеллі «Адоніс». Потім випустили білих метеликів, половина з яких встигла задихнутися у картонних коробках. Лише потім почався нервовий та сумбурний виступ The Rolling Stones.