6 листопада

Цього дня у 1965 році сингл гурту The Rolling Stones Get Off Of My Cloud очолив американський хіт-парад. На той час ролінги вже вважалися героями рок-н-ролу. До їх заслуг відносилося те, що своїм прикладом вони показували юному поколінню шлях до свободи, тобто до звільнення від комплексів, властивих дорослішання – невпевненості у своїх силах, сумнівів у своєму таланті, а найголовніше – комплексу неповноцінності. Роллінги були виразниками думок і сподівань свого покоління, тому й виникла пісня Get Off Of My Cloud, тобто «злазь з моєї хмари». У ній співалося про те, що її автор, Мік Джаггер, назвав «пост-підлітковим психозом», синдромом «відчепіться-від-мене-все».

В 1970 році в цей день гурт Aerosmith дебютує на сцені навчального закладу Nipmuc Regional High School у місті Мендон, штат Массачусеттс. Кістяк групи склався ще за рік до цієї історичної події. Але Стівен Таларіко, майбутній Стівен Тайлер, уже тоді виявив себе як лідер рішучий і не терпить дилетантства. Він проголосив себе фронтменом-вокалістом і наполіг на заміні гітариста та барабанщика. Тож під час першого офіційного виступу тоді ще безіменного гурту на сцені були: сам Стівен біля мікрофона, Джо Перрі як лідер-гітарист, Рой Табано на ритм-гітарі, Торн Гамільтон – на басу та Джо Крамер за барабанами.

Цього дня у 1995 році гурт Queen випустив альбом Made In Heaven. Його унікальність полягала в тому, що робота над ним велася без участі Фредді Мерк’юрі, котрий на той час уже кілька років був на небесах. Тому альбому і було дано таку назву «Створений на небесах». Після смерті Меркюрі залишилося багато нереалізованих записів його вокалу. Музикантам, що залишилися, потрібно було тільки додати партії своїх інструментів. Робота копітка, але вона того вартувала.