Незважаючи на те, що перший сингл Please Please Me гурту The Beatles був виданий цього дня 1963 року в США. Його випустила маленька американська компанія Vee Jay. Про англійський квартет тоді у Штатах майже ніхто не знав. Сингл провалився. Тільки через рік бітломанія накриє США, як цунамі. Ось тоді фірмі Vee Jay доведеться піднапружитися з розміщенням замовлень на виготовлення платівок ліверпульського квартету – потужностей штампувальних пресів просто не вистачатиме!
Гітарист гурту The Who Піт Таншенд не захоплювався пінболом, зате його знайомий музичний критик Нік Кон був великим фанатом цієї гри. Одного разу гурт The Who зіграв цьому самому критику черновий варіант рок-опери ‘Tommy’. Під час прослуховування, Тауншенд згадав про захоплення Ніка Кона механічнихм більярдом і після завершення прослуховування висловив думку про те, що головний герой рок-опери, сліпо-глухонімий хлопчик Томмі буде ще й чемпіоном з пінболу. Нік Кон одразу заявив, що в такому разі рок-опера стане безумовним шедевром. Так воно й сталося. А пісня Pinball Wizard, яку гурт The Who записав цього дня в 1969 році, стала однією з найпопулярніших у її репертуарі та обов’язково виконується на кожному концерті команди.
Цього дня 1970 року американський хіт-парад підкорює пісня голландського гурту під назвою Shocking Blue. Пісня мала назву Venus і стала першим хітом виконавців із Нідерландів у США взагалі. В Америці Shocking Blue досі вважаються групою одноденкою, виконавцями одного хіта (One hit wonders). На відміну від радянських меломанів, для яких Shocking Blue завжди була культовою групою, у штатах її творчістю цікавилися лише дуже просунуті меломани типу Курта Кобейна.