7 жовтня

Цього дня 1964 року в Лондоні народився JR Blackmore. І до трьох років жив із батьками в Англії, до самого від’їзду сім’ї до Гамбургу. Через три роки Річі Блекмор залишив сім’ю, але про свого первістка не забував. Якось подарував йому справжній Фендер Стратокастер, чорно-червоний, на якому грав сам. Юрген багато чому навчився у батька. Що оцінили серйозні музиканти, які свого часу грали в різних складах гурту Rainbow і зібрали деякий час тому гурт під назвою Over The Rainbow, який виконував репертуар гурту Річі Блекмора. Разом із цією командою Юрген навіть виступив із концертом у нашому місті. І треба сказати, що хоча його гра була точним повторенням гітарних партій батька, але виглядав і слухався Юрген Блекмор дуже гідно.

Цього дня в 1978 році гурт Dire Straits випустив свій однойменний дебютний альбом. Ні лідер групи, Марк Нопфлер, ні його брат Девід, ні решта учасників команди не соромилися того факту, що довгий час відточували свою майстерність, граючи в пабах та інших питних закладах. Музика гурту Dire Straits звучала дуже виграшно на контрасті з панк-роком.

Втім, свій саунд Dire Straits виробили, якраз підкоряючись вимогам пабів грати тихіше, і не заважати відвідувачам вести розмови про скрутні обставини та відчайдушне становище, в які загнала британців економічну кризу кінця 70-х.

Группа Talking Heads цього дня в 1986 році випустила альбом під назвою True Stories. На той час групи вже назріли внутрішні протиріччя, і вона перебувала у стані напіврозпаду. Девід Бірн захопився кінематографом. Весь матеріал альбому True Stories складався з заново виконаних версій пісень, що увійшли до комедійного фільму Бірна під тією ж назвою. Сам фільм був абсолютним дітищем Девіда Бірна: він і сценарист, і режисер, і виконавець головної ролі. При цьому амбіції решти учасників Talking Heads відходили на задній план.