8 квітня

Steve HoweУ цей день в 1947 народився Стів Хау, природжений чудовий гітарист, звучання гітари якого найважливіший елемент класичних альбомів групи Yes. У 16 років він уже грав у групі Syndicats, яка мала певну популярність у Північному Лондоні та входила до так званого “Товариство шанувальників Чака Беррі”.
Але, незважаючи на явну рок-н-рольну спрямованість, Стів Хау вже тоді примудрявся включати до сет-листу виступів непрості п’єси Лісу Пола та Джанго Рейнхардта. Змінивши ще пару команд – Tomorrow та Bodast, Стів опинився у складі групи Yes, однією з відмінних рис музики якої після його приходу стали ажурні гітарні мережива.

Aerosmith Toys In The AtticГрупа Aerosmith здійснила прорив за допомогою свого альбому Toys in the Attic, який вийшов цього дня в 1975 році. Нині ця робота Aerosmith вважається справжньою рок-класикою.
Назва «іграшки на горищі» – це перифраз ідіоми «bats in the belfry» («не всі вдома») – і це мало натякати на рок-н-рольну безбашенність музикантів. І це їхня риса виразно відчувалося в музиці альбому, яку деякі критики поспішили охрестити віхою хард-року.