8 квітня

У цей день в 1947 народився Стів Хау, природжений чудовий гітарист, звучання гітари якого найважливіший елемент класичних альбомів групи Yes. У 16 років він уже грав у групі Syndicats, яка мала певну популярність у Північному Лондоні та входила до так званого “Товариство шанувальників Чака Беррі”.
Але, незважаючи на явну рок-н-рольну спрямованість, Стів Хау вже тоді примудрявся включати до сет-листу виступів непрості п’єси Лісу Пола та Джанго Рейнхардта. Змінивши ще пару команд – Tomorrow та Bodast, Стів опинився у складі групи Yes, однією з відмінних рис музики якої після його приходу стали ажурні гітарні мережива.

Група Aerosmith здійснила прорив за допомогою свого альбому Toys in the Attic, який вийшов цього дня в 1975 році. Нині ця робота Aerosmith вважається справжньою рок-класикою.
Назва «іграшки на горищі» – це перифраз ідіоми «bats in the belfry» («не всі вдома») – і це мало натякати на рок-н-рольну безбашенність музикантів. І це їхня риса виразно відчувалося в музиці альбому, яку деякі критики поспішили охрестити віхою хард-року.