8 серпня

Цього дня 1969 року відбулася найзнаменитіша фотосесія в історії рок-музики, а заразом і в історії міста Лондона. Фотосесія, яка практично поставила хрест на нормальному русі транспорту однією невеликою вуличкою британської столиці. Її назва – Abbey Road. І точно також було названо останній за часом запису альбом гурту The Beatles.

Вранці 8 серпня всі четверо бітлів зібралися на ґанку студії. О 11:35 вулицю перекрили рівно на 10 хвилин. Бітли встигли прогулятися туди і назад лише 6 разів поки фотограф Ієн Макмілан клацав затвором камери, сидячи верхи на драбині. Лише на одному кадрі (п’ятому за рахунком) їм вдалося вишикуватися так, як треба і піти розгонистим і рівним кроком. Він і потрапив в історію та на обкладинку знаменитого однойменного альбому.

В 1982 році виходить альбом гурту Bad Company під назвою Rough Diamond («Необроблений алмаз»). Назву альбому дали з великою часткою самокритичності. І справді, відмінна концепція групи як колективу, що виконує рок-музику в її чистому без будь-яких домішок вигляді, розсипалася на очах. Ні панк-рок, ні нова хвиля не змогли вплинути на Bad Company помітного впливу. Але всередині групи зростала напруга. Якоїсь миті Пол Роджерс і Боз Барелл влаштували рукопашну. І якби не Мік Ральфс і Самон Керк, які встигли їх розтягнути, ще невідомо, чим усе це скінчилося б. Ці настрої не могли не позначитися на альбомі, в якому вже не відчувається всеохоплюючої енергетики, яка була в перших альбомах Bad Company.