9 серпня

Motorhead OrgasmatronЦього дня у 1986 році виходить альбом гурту Motörhead, названий ні багато, ні мало Orgasmatron. Це був перший студійний альбом, записаний гуртом у форматі квартету.

У 1983 році колектив покинув гітарист Браян «Роббо» Робертсон, а на заміну йому прийшли одразу двоє музикантів: Філ Кемпбелл та Мік «Верзель» Берстон. Робочою назвою диска було ‘Ridin’ withtheDriver’ і лише незадовго до виходу воно було змінено на ‘Orgasmatron’. У зв’язку з цим художник Джо Петано не встиг змінити обкладинку альбому та на ній залишився поїзд.

Queen 1986В 1986 році гурт Queen прилетів на спеціально розмальованому гелікоптері в Hебворт-парк в Хердфордширі на останній виступ туру, що отримав за назвою нового на той момент альбому назву “Magic Tour”. Гурт виступив на фестивалі у Небворті під час збігу 120 тисяч глядачів. Це був найбільший концерт за весь час гастролей. Він викликав найбільшу дорожню пробку в історії, тому що всі намагалися приїхати на місце швидше та вчасно. Популярність групи Queen на той час перевищувала всі можливі межі. Ніхто навіть припустити не міг, що це буде останній концерт одного з найбільших рок-гуртів. Тим більше, що на той момент група відчувала незвичайний творчий підйом.