10 червня

Цього дня в 1975 році гурт Eagles випускає свій альбом One Of This Nights, який став своєрідною пробною кулею перед справжнім шедевром «Готель Каліфорнія». Це був останній альбом, у якому брав участь один із головних «орлів», батьків-засновників гурту, Берні Лідон. Він же відповідає за те, що альбом несподівано отримав додатковий піар. Справа в тому, що тоді подругою Берні Лідона була Патті Девіс, дочка Рональда Рейгана, майбутнього президента Сполучених Штатів. Разом з нею Берні написав пісню ‘I Wish You Peace’. Щоправда, на той час батьки від дочки вже зреклися її аморальне поведінка. Але це не вплинуло на зацікавленість публіки альбомом Eagles. Він, справді, звучав чудово. ‘One Of This Nights’ з легкістю досяг першого місця у хіт-параді.

Конфлікт особистості та суспільства став темою альбому гурту Kinks, який отримав назву State Of Confusion. Альбом вийшов у цей день 1982 року. Він ознаменував собою нехай недовге, але цілком відчутне відродження групи, яка вплинула на «нову хвилю». Kinks на цьому альбомі постають не просто як ветерани стилю, а як майстри, здатні заткнути за пояс будь-якого молодого вискочку. Чудовий саунд цього альбому – щось середнє між жорстким гаражним роком та ностальгічною біт-музикою з величезною домішкою яскравих мелодій, на які лідер гурту Рей Девіс ніколи не скупився.

Цього дня у 1983 році Rod Stewart випускає свій черговий сольний студійний альбом, який отримав назву Body Wishes. Незважаючи на те, що цей альбом мало чим відрізнявся від попередніх робіт Рода Стюарта, критики зустріли альбом у багнети, назвавши його банальним і нудним.
Публіка, проте, з очікуваним захопленням поставилася до нових пісень Стюарта, які він виконував своїм неповторним хриплуватим голосом. По всьому світу було продано понад 9 мільйонів екземплярів альбому.