10 вересня

Rod Stewart 1964Пісню Good Morning Little School Girl написав класик блюзу Віллі Діксон, а записав інший класик – Сонні Бій Вільямсон. Потім цей блюзовий стандарт переспівували багато разів різні американські виконавці. А на початку 60-х, коли мода на чиказький блюз дісталася Альбіону, Good Morning Little School Girl стала річчю, обов’язковою до виконання кожним поважаючим себе ритм-н-блюз англійським співаком. У 1964 році цього дня цю пісню записав Rod Stewart у складі групи Лонг Джона Болдрі The Hoochie Coochie Men, в якій брав участь майбутній басист Led Zeppelin Джон Пол Джонс.

SantanaЦього дня 1970 року випущено альбом гурту Santana під назвою Abraxas. І це був апофеоз злиття тієї музичної фантазії Сантани, якою він за рік до цього заразив аудиторію Вудстоцького фестивалю, і тих флюїдів хіпійської вільності, які Сантана у свою чергу ввібрав там же, у Вудстоку. Тільки ураганний натиск латинських музичних традицій з овердрайвом електрогітар, напористим звуком електрооргану, рельєфним малюнком ударних міг надати достовірності цієї неймовірної суміші з розкутої сальси, чуттєвого блюзу, енергійного рок-н-ролу, витонченого джазу.

Dire Straits On Every StreetВ 1991 році виходить альбом гурту Dire Straits, який отримав назву On Every Street. Це був шостий за рахунком студійний альбом гурту. І йому судилося стати останньою повноцінною оригінальною роботою цього унікального колективу. Альбом досяг найвищої позиції у британському чарті. У всьому світі було продано понад вісім мільйонів копій альбому. Але альбом все ж таки отримав змішані відгуки критиків і не став таким популярним як його попередник – альбом Brothers in Arms, що вийшов на 6 років раніше. Гурт вважав за краще зосередитися на концертній діяльності. І після випуску альбому On Every Street Dire Straits вирушили у тривале світове турне, яке тривало до кінця 1992 року.