11 лютого

Життєрадісність – одна з відмінних рис музики гурту The Beatles. Особливо на ранньому етапі їх творчості. Найяскравіше ця риса Чудової Четвірки проявилася вже у дебютному альбомі. У цей день у 1963 році на студії Abbey Road гурт Beatles всього за 12 годин ударної роботи записує свій перший альбом Please Please Me. Робота йшла так швидко з двох причин: по-перше, все записувалося майже наживо, як на концерті; по-друге, записані пісні входили в постійний репертуар гурту та були добре відрепетовані на концертах. І навіть те, що Джон Леннон зірвав голос під час виконання пісні Twist & Shout не завадило справі: на платівці ця пісня йде останнім треком, і записували її також останньою. Тож у справу пішов перший і останній дубль.

У цей день у 1977 році гурт Jethro Tull випускає альбом Songs From The Wood (Пісні з лісу).
Назва недвозначним чином натякає на те, що лідер групи, Ієн Андерсон, і справді, оселився в лісовій глушині: він купив собі маєток на шотландському острові Скай, щоб зайнятися між справою розведенням лососів. Альбом вийшов найоптимістичнішим і найрадіснішим з усіх творів Jethro Tull.
Ієн Андерсон занурившись у атмосферу сільського життя, згадав про ті веселощі, які панують на вулицях Единбурга, коли якийсь вуличний музикант грає на волинці. Ці світлі спогади з його дитинства природньо і позначилися на музиці альбому Songs From The Wood.