Цього ж дня 1949 року в місті Глазго народився Mark Knopfler. Унікальний гітарист, який використовує лише пальцеву техніку звуковидобування. Він не спромігся в дитинстві вивчити нотну грамоту, оскільки вважав, що на слух грати і легше, і приємніше. Щоправда, для заспокоєння батьків і перш за все батька, який привчав його послідовно до різних інструментів – фортепіано, віолончелі, саксофону і лише потім до гітари, – завжди тримав нотну збірку відкритим, зображуючи старанне зчитування нот. Перш ніж зайнятися музикою професійно, він кілька років попрацював репортером кримінальної хроніки в газеті Yorkshire Evening Рost, що говорило про його різнобічні здібності. Але через надмірну емоційність, яку Марк не зміг стримати при написанні статті про смерть Джим Хендрікса, його вигнали з газети. І ось тоді він почав своє довге сходження на вершину рок-н-рольної слави. Початок було покладено співпрацею з паб-рокової групи BREWERS DROOP, яка тяжіла до англійського варіанту кантрі-музики. Робота в пабах не лише загартувала Марка як гітариста. Ці суто англійські заклади з їхньою розслабленою та душевною дружньою атмосферою дали Марку Нопфлеру той настрій, на якому він заснував щільний, відчутно в’язкий і ласкаво обволікаючий саунд свого дітища – гурту Dire Straits.
В 1986 року виходить сьомий за рахунком студійний сольний альбом Graceland Paul Simon. Для створення альбому він поїхав до Південноафриканської республіки з її режимом апартеїду, який решту західного світу бойкотував.
Саймон привернув до співпраці африканських музикантів і дуже вдало, «безшовно» поєднав ритми стилю мбакванга зі своїми елегантними поп-мелодіями. Отриманий результат – новий свіжий саунд – довів, що страх апартеїду – ніщо в порівнянні з братством музикантів!
Цього дня 1991 року вийшов черговий альбом гурту Metallica, цього разу безіменний. За кольором конверту він одразу отримав серед шанувальників свою назву «Чорний альбом», але не лише… метал. Кількість проданих екземплярів досягла 30 мільйонів у всьому світі. Альбом був сповнений метлічної класики, серед яких виділялася головна «металургійна» балада Nothing Else Matters.