13 вересня

У цей день 1972 році виходить альбом, практично відразу зарахований до рок-класики. За визнанням багатьох, це найкращий альбом прогресив-року всіх часів і це альбом гурту Yes під назвою Close To The Edge, що можна перекласти як «наблизившись до краю буденності». Основна тема альбому, що проходить червоним рядком у текстах Джона Андерсона, – пошук Істини, спроба зупинити звичний кругообіг речей, наближення до Бога. Сама чотиричасткова структура великої композиції відбиває циклічність видимого буття – чотири пори року, чотири віку людини. Але і за цією чарівною циклічністю прихований Божий задум: ​​ми маємо час наблизитися до Творця, усвідомити свою Причетність до Нього. Але цього потрібно підійти, наблизитися до краю буденності якомога ближче – ‘Close To The Edge’.

В 2011 році Alice Cooper випускає сіквел свого найуспішнішого альбому 1975 року Welcome To My Nightmare. Причому назву новий альбом про нічні кошмари короля шок-року отримав приблизно таку саму, як і його попередник. Але з однією поправкою – англійський привід “to” був замінений на цифру 2, тобто на слово, яке по-англійськи звучить так само.

Альбом отримав найприйнятніші відгуки як критиків, так і слухачів. Еліс Купер ще раз довів, що він анітрохи не втратив ні енергії молодості, ні виконавського азарту, ні, звісно, ​​впевненої досвідченості.