13 вересня

Yes Close To The EdgeУ цей день 1972 році виходить альбом, практично відразу зарахований до рок-класики. За визнанням багатьох, це найкращий альбом прогресив-року всіх часів і це альбом гурту Yes під назвою Close To The Edge, що можна перекласти як «наблизившись до краю буденності». Основна тема альбому, що проходить червоним рядком у текстах Джона Андерсона, – пошук Істини, спроба зупинити звичний кругообіг речей, наближення до Бога. Сама чотиричасткова структура великої композиції відбиває циклічність видимого буття – чотири пори року, чотири віку людини. Але і за цією чарівною циклічністю прихований Божий задум: ​​ми маємо час наблизитися до Творця, усвідомити свою Причетність до Нього. Але цього потрібно підійти, наблизитися до краю буденності якомога ближче – ‘Close To The Edge’.

Alice Cooper Welcome To My NightmareВ 2011 році Alice Cooper випускає сіквел свого найуспішнішого альбому 1975 року Welcome To My Nightmare. Причому назву новий альбом про нічні кошмари короля шок-року отримав приблизно таку саму, як і його попередник. Але з однією поправкою – англійський привід “to” був замінений на цифру 2, тобто на слово, яке по-англійськи звучить так само.

Альбом отримав найприйнятніші відгуки як критиків, так і слухачів. Еліс Купер ще раз довів, що він анітрохи не втратив ні енергії молодості, ні виконавського азарту, ні, звісно, ​​впевненої досвідченості.