13 листопада

Цього дня в 1971 році гурт Status Quo випускає альбом, який називався Dog Of Two Head («Пес про дві голови»). Для групи ця робота стала перехідною, не тільки тому, що з її складу було виключено клавішник і на довгі роки Status Quo перетворилися на квартет. На альбомі ‘Dog Of Two Head’ – Status Quo звучать надзвичайно інноваційно та винахідливо – так, як вони не звучали ні до, ні після.

Цього дня 1976 року вийшов альбом Play ‘N’ The Game групи Nazareth. На звороті конверта платівки було вміщено напис: “Цей альбом цілком присвячується Біллу Фехилли, чия віра і дух як і з нами”. Білл Фехіллі був менеджером та спонсором групи і незадовго до цього загинув в авіакатастрофі. Він розбагатів і став мільйонером, займаючись ігровим бізнесом. Але при цьому він любив рок-н-рол. І його стабільну фінансову підтримку групи Nazareth можна вважати спробою частково спокутувати свої гріхи.

В 1981 році гурт Slade випустив свій черговий альбом, який отримав напівжартівливу, напівдраматичну назву Till Deaf Do Us Part. Ця фраза (“Поки глухота не розлучить нас”), натякало на співзвуччя англійських слів, що означають смерть і глухоту. Не надто вишукано, проте стовідсоткова правда. Slade продовжували гнути свою лінію – грали голосно, але заразливо. ‘Till Deaf Do Us Part’ став уже другим альбомом гурту в 1981 році та доказом того, що Slade анітрохи не втратили своїх позицій за 10 років кар’єри. Щоправда, довелося дещо поступитися характерною для Slade мелодійністю: музика гурту стала ближчою до бульдозерно-панківського нищівного натиску.