14 березня

Metallica 1982Цього дня в 1982 році в клубі Radio City Anaheim, що у місті Сан-Франциско, гурт Metallica дав свій перший концерт. Тоді до складу групи входили: Джеймс Хетфілд (James Hetfield), Ларс Ульріх (Lars Ulrich), Дейв Мастейн (Dave Mustaine) та Рон МакГовні (Ron McGovney). Тоді Джеймс Хетфілд був вільним вокалістом. Для групи-початківця аудиторія в 200 чоловік здалася просто величезною. Ларс сильно хвилювався, хоча більшу частину публіки складали шкільні друзі та знайомі музикантів. Але особливо він занервував, коли у Дейва Мастейна порвалася струна на гітарі. Причому на першій пісні!

Rainbow 1984Цього дня у 1984 році відбувся останній виступ гурту Rainbow у Японії. Загалом концертів було три. Останній із них гурт грав з оркестром. Концерт був знятий і згодом випущений під назвою Live In Japan.

До цього періоду часу рішення Річі Блекмора прийняти пропозицію інших учасників групи Deep Purple другого складу відтворити команду в класичному «золотому» варіанті. Що у свою чергу унеможливлювало подальше існування гурту Rainbow.