15 червня

Noddy Holder15 червня 1946 року народився Noddy Holder, безперечний лідер серед рок-співаків за потужністю голосових зв’язок. Найнестримніший виконавець самих заводних рок-н-ролів. При цьому він був і залишається м’якою добродушною людиною – нічого брутального в ньому немає. Він просто музикант, вихований у сім’ї музикантів та нескінченно закоханий у музику. Особливо у її рок-н-рольному прояві. При цьому він наділений і величезним артистичним талантом: як фронтмен він легко заводив публіку, ледве відкривши рота.
Ім’я Нодді Холдера відоме будь-якому шанувальнику класичного року. А якщо не відомо, то досить шепнути йому одне лише слово Slade, щоб воскресити в пам’яті цей яскравий образ. Справді, Нодді Холдер – особистість колоритна і потребує пильної уваги.

Dire Straits Brothers In ArmsЦього дня у 1985 році гурт Dire Straits на 9 тижнів окупує вершину американських чартів з альбомом Brothers In Arms. Мало того, що альбом посів перше місце в 25 країнах світу, був визнаний журналом Melody Maker найкращим альбомом року і був проданий у кількості понад 20 мільйонів копій, сингл Brothers In Arms став ще й першим компакт-диском, випущеним в Англії.

Сам альбом, незважаючи на комерційний успіх, досі залишається зразком серйозної музичної творчості. У цей альбом увійшла знаменита пісня Money For Nothing, у творі якої Нопфлеру допоміг Стінг. У ній немилосердно бичуються пороки «золотої молоді», яка не знає, куди подіти гроші і час, і тому пропалює все це добро в нічних клубах і дискотеках.

Roger Waters Radio K.A.O.SЦього дня 15 червня 1987 року виходить черговий сольний альбом Roger Waters. Він носив дивну, явно концептуальну назву Radio K.A.O.S. Так воно й було. Цього разу головний колишній генератор ідей групи Pink Floyd вирішив попередити людство про небезпеку третьої світової війни, що насувається.
Для цього був придуманий сюжет про те, як якийсь інвалід Біллі, здатний спілкуватися зі світом лише за допомогою телефону і комп’ютера, обдурює світ повідомленнями про ядерну війну, що нібито вибухнула. Роджер Уотерс альбомом ‘Radio K.A.O.S’ попереджав співгромадян також і про те, як небезпечно ставати залежним від засобів масової інформації, які часто здатні зомбувати людські істоти.