16 лютого

Цього дня у 1975 році альбом Planet Waves Боба Ділана посів перше місце у США. Назва цього альбому, 14-го за рахунком у дискографії рок-барду, Сигнали Планет – натякала на інтерес Ділана до астрофізики. Можливо, знаменитий рок-філософ, насправді, вловив якісь сигнали з космосу і дав астрономічну назву альбому, який не містив пісні з такою назвою. Обкладинку для альбому Bob Dylan намалював власноруч. У записі альбому йому допомогли учасники гурту The Band, ентузіазм яких надав альбому неабиякої енергетики.

В 1985 році «Бос» американського року Брюс Спрігнгстін піднімається на найвищий рядок британського хіт-параду з альбомом Born In The USA. Цей альбом став першим його альбомом №1 у Британії. Успіх Bruce Springsteen був досягнутий завдяки тій природній безпосередності, яка відрізняла музику альбому і яка різко контрастувала з похмурими настроями попереднього альбому Nebraska.
Вся музика платівки – оманливо комерційна. «Оманлива», тому що глибина текстів піднімає кожну пісню до рівня серйозного твору. У первісному вигляді великий трек був акустичним стогнанням. На альбомі ж став бурею у стилі гурту The Who. Born In The USA – нібито патріотична пісня, насправді це різке засудження правлячих кіл США.