17 лютого

Цього дня у 1975 році виходить альбом Джона Леннона під назвою Rock’N’Roll. Цією платівкою Леннон віддавав данину улюбленому музичному стилю.
Продюсер запису Філ Спектор не визнавав іншого звучання, крім ним винайденої «стіни звуку». Тому він досяг особливого рок-н-рольного саунду, який зносить все на своєму шляху. Спектор постарався уникнути прямолінійності рок-н-ролу, через що музика втратила легкість, а вишуканості так і не набула.
Втім, John Lennon мав таку харизму і щирість, що будь-яку річ, навіть саму прохідну, перетворював на щось особливе. Рок-н-рольний геній – інакше не скажеш.

В 1976 році виходить альбом-збірка гурту Eagles, який називався просто та вишукано Their Greates Hits (Їхні найбільші Хіти).
Цікаво те, що найбільшого хіта гурту Eagles там не було. Готель Каліфорнія ще не був написаний. Справа в тому, що незадовго до випуску альбому гурт покинув один із її батьків-засновників Берні Лідон. Випускаючий лейбл вважав це поганою ознакою – начебто група на межі розвалу.
І щоб отримати вигоду з вже наявного матеріалу, фірма Asylum і випустила збірку найкращих речей групи Eagles, що складається з ранніх синглів. І не помилилася. Альбом розійшовся дивовижним тиражем 29 млн. примірників лише у США.
Загальний тираж проданих платівок склав 42 млн. Що зробило альбом гурту Eagles Their Greates Hits – одним із найбільш продаваних альбомів в історії шоу-бізнесу.