17 травня

Paul DiAnnoЦього дня у 1958 році народився вокаліст гурту Iron Maiden Paul Di’Anno (уроджений Пол Ендрюс). Разом з ним, з цим погано вихованим хуліганом, який не знає хороших манер і правил поведінки в пристойному суспільстві, Iron Maiden нарешті досягли бажаного успіху. Свій імідж і поведінка Пол Діанно пояснював просто: «Якщо ви думаєте, що це я псих, то ви не бачили моєї мами».
Як воно і водиться, те, що привело його до успіху, те саме стало і причиною його звільнення з Iron Maiden. Безмежний розгул під гаслом «секс, наркотики, рок-н-рол» мало не звів Діанно до могили. Щоб застрахувати себе від непотрібних випадковостей, Iron Maiden поспішили позбавитися свого настільки завзятого і анархічного фронтмена.

Paul McCartney RamУ цей день в 1971 році Paul McCartney випускає альбом Ram. Це був твір, повний найрізноманітніших знахідок, найкрасивіших мелодій, азартного рок-н-ролу та несподіваних гармоній. Колекція цих дуже життєрадісних пісень підтверджувала величезну силу таланту Маккартні, попри всі випади критиків та колишніх колег по групі Бітлз.
Насамперед, John Lennon, який побачив у альбомі нападки на свою персону. Для нього альбом ‘Ram’ був прямим викликом йому самому. Особливо пісня Dear Boy, яку Леннон вважав образою своєї персони. Хоча насправді, Пол присвятив цю пісню колишньому чоловікові Лінди Маккартні.

Rainbow RisingАльбом Rainbow Rising, який вийшов цього дня в 1976 році, замислювався як відображення музичних уподобань Ritchie Blackmore. Залишивши Deep Purple, Річі отримав повну свободу дій та довів до абсолютної досконалості свою ідею гармонізації симфонічного звучання з хард-роком. Блекмор постарався зробити по-справжньому якісний стрибок, що дозволило розширити горизонт вже звичного важкого року, надати йому як величність і масштабність, а й наповнити його новим сенсом. Все це з найбільшою виразністю виявилося у воістину грандіозному творі Stargazer.