17 вересня

The Five Faces Of Manfred MannЕксцентричну, але незабутню назву дав своєму дебютному альбому Manfred Mann. Він називався The Five Faces Of Manfred Mann, що вказувало не одного, звичайно, Манфреда, а всіх п’ятьох музикантів його команди. Щоправда, під такою назвою він вийшов у Британії 11 вересня 1964 року. У США альбом вийшов 17 вересня під назвою The Manfred Mann Album з дещо зміненим трек-листом. Незадовго до випуску альбому гурт називався Manfred Mann & The Manfreds. Але після підписання контракту з фірмою His Master’s Voice назва вкоротилася до перших двох слів, у тому числі складався псевдонім лідера команди.

Ringo Starr Ringos RotogravureЦього дня в 1976 році вийшов альбом Ringo Starr, який він назвав Ringo’s Rotogravure. Весь альбом пронизаний деякою розслабленістю та заспокоєністю. Досвід попередніх релізів Рінго давав йому привід сподіватися на допомогу друзів, які і напишуть, і запишуть разом з ним черговий, якщо не геніальний, то точно симпатичний альбом. І справді, знову всі бітли надали своєму колишньому барабанщику нехитрою пісенькою. До них приєднався також і Ерік Клептон. Але повторити альбом “Ringo” 1973 року не все ж таки не вдалося. Зникла іскра спонтанності.

Ozzy Osbourne No More TearsВ 1991 році Ozzy Osbourne випустив альбом No More Tears. У ньому Оззі вперше досяг ідеальної пропорції «металевої» та «комерційної». З одного боку, альбом не можна назвати комерційним. З іншого боку, не можна сказати про нього, що в ньому обмаль «металу». У ньому вистачає того й іншого, що й дозволило ‘No More Tears’ стати найпопулярнішим альбомом Оззі на території США – альбом досяг чотири рази платинового статусу! Треба сказати, що Оззі залучив до створення музики та гітариста Закка Уайльда плюс самого Леммі Кілмістера з Motorhead для написання текстів до чотирьох пісень.