18 лютого

Сингл Tired Of Waiting For You гурту The Kinks цього дня в 1965 році посідає перше місце у британському хіт-параді. Нічого особливого в тексті пісні не було: Це твоє життя, і ти можеш робити те, що тобі хочеться. Роби те, що хочеш, але, будь ласка, не змушуй мене чекати. я так утомився, втомився чекати, втомився чекати на тебе. Але виконано це було з якимось вкрай нищівно-інтимним почуттям, що було дуже незвично для поп-музики тих років. Незвичайність звучання забезпечила синглу надзвичайний успіх.
Це вже був третій національний хіт Kinks, що ставило групу в один ряд із Бітлз та Роллінг Стоунз. Tired Of Waiting For You позначила межу переходу від ритм-н-блюзового саунду Kinks до її абсолютно британського звучання, яким до певного часу рок-музиканти Альбіону похвалитися не могли. Безумовна рок-класика, пісня Tired Of Waiting For You неодноразово переспівувалась різними виконавцями. У тому числі Сюзі Кватро та гуртом Green Day.

Цього дня у 1983 році виходить альбом гурту Manfred Mann’s Earth Band, який отримав назву Somewhere In Afrika (Десь в Африці). Манфред Менн, який працював на ниві британського арт-року, нарешті вирішив звернути увагу на свою батьківщину, на Південну Африку і музику її корінних народів. У поєднанні зулуської ритміки з рок-чуттєвістю виникла нова, незвичайна музика, що стала справжньою одою південноафриканським культурі та традиціям.