19 березня

Jethro Tull AqualungУ цей день у 1971 році вийшов найуспішніший і найвідоміший альбом гурту Jethro Tull. Він називався Aqualung. Основною темою альбому стали непрості питання, пов’язані з релігією.
Точніше це була критика сучасної англіканської церкви з боку Єна Андерсона. Лідер гурту Jethro Tull із властивим йому сарказмом висловив своє ставлення до лицемірства англіканських кліриків. Незважаючи на таку серйозність, з музичного погляду альбом Aqualung вийшов дуже цікавим.

T.Rex Hot LoveЦього дня 1971 року гурт T.Rex досягає довгоочікуваного успіху. Пісня Hot Love стає першим синглом номер один цієї групи в Британії. Після довгих років болісних пошуків Марк Болан все-таки прийшов до вірного рішення: глем-рок – ось, що потрібно публіці, жадібної до всього блискучого, блискучого та незвичайного. Свій імідж Болан створював довго та ретельно спочатку за допомогою своєї дружини Джун, а потім Челіти Секунди, дружина менеджера групи T. Rex Тоні Вісконті. Разом з нею Болан досліджував модні магазини щодо покупок різноманітних ексцентричних одягів – від вишитих піджаків до боа з пір’я. Образ Болана довершували підводка для очей та блиск, який накладали на вилиці. У такому вигляді Болан і виступив у програмі Top of the Pops, представляючи пісню Hot Love, тим самим застовпивши за собою право іменуватися хрещеним батьком глем-року.

Robert Plant Manic NirvanaЦього дня у 1990 році Robert Plant випускає свій п’ятий студійний сольний альбом, який називався Manic Nirvana. Жодних одкровень і нововведень цей альбом не містив, але все ж таки був витриманий у звичному емоційно-драйвовому дусі попередніх сольних робіт Планта. Головним синглом альбому стала пісня Hurting Kind (I’ve Got My Eyes on You), яка у хіт-параді Білборда Mainstream Rock Track на шість тижнів посіла перше місце.

The Beatles Real Love 1996Цього дня 1996 року виходить другий подвійний альбом бітлівської Антології. Крім найцікавіших версій нетлінних шедеврів Чудової Четвірки, ауттейків та іншого, головною подією стала нова пісня під маркою The Beatles – Real Love.
Її створення стало можливим завдяки новітнім технологіям звукозапису. Адже її автор, Джон Леннон, який зробив пробні записи пісні на домашній магнітофон ще в 1977 році, вже не міг взяти участь у доведенні до досконалості. Але троє екс-бітлів з розумінням поставилися до задуму свого лідера.
До слухачів нарешті дійшли слова пісні Real Love, що звучать чисто по-леннонівські пронизливо і афористично: “любов це відповідь самотності”, “це антидот нереальності”.