20 березня

Джон Леннон цього дня 1969 року прибув на середземноморський курорт, у містечко Гібралтар. Прибув, звичайно, не один, а у супроводі японської авангардистки на ім’я Йоко Оно. Але вони не мали наміру проводити в Гібралтарі відпустку. Вони мали дуже серйозне завдання – зареєструвати шлюб у Британському консульстві. Наречений і наречена обидва були в білому, що мало налаштувати оточуючих та їх самих на серйозний лад. Але Джон не був би Джоном, якби поводився пристойно і стримано. Перед кіно- і фотокамерами він ви…вся, як міг, усією своєю поведінкою та виглядом демонструючи те, що він знаходиться на сьомому небі від щастя. І протягом наступного медового місяця Джон зберігав цей настрій. Воно повною мірою позначилося на акції під назвою ‘Bed-In’, яку молодята провели, лежачи в ліжку в одному з готельних номерів амстердамського готелю Хілтон. То була найвеселіша акція боротьби за мир у всьому світі, яку тільки можна було вигадати. В основному, щоправда, через журналістів, які чекали на якусь полуничку від Джона та Йоко, але так і не дочекалися. Не на тих напали!

У цей день у 1976 році вийшов черговий і один із найуспішніших альбомів гурту Status Quo, названий Blue For You. Як розуміти цю назву, підказувала сама обкладинка альбому. Вона мала рекламну спрямованість. Група Status Quo, у повному складі влазила в джинси фірми Levi Straus, тим самим пропонуючи споживачеві приєднатися до цього цікавого процесу. А шість тисяч магазинів тієї ж фірми рекламували альбом Blue For You.

 

Цього дня у 1982 році сингл I Love Rock ‘N’ Roll гурту Joan Jett And The Blackhearts на сім тижнів посідає перше місце в американському хіт-параді. Ця пісня була написана в 1975 році Аланом Мерріллом та Джейком Хукером і входила до репертуару гурту The Arrows. Початкова версія була випущена як B-сторона синглу, і хоча незабаром пісня набула статусу A-сторони в чарти вона все одно не потрапила. На відміну від кавер-версії Джоан Джетт. У 1979 році співачка побачила по телебаченню запис телешоу за участю The Arrows (тоді вони гастролювала по Англії). Джоан так сподобалася ця річ, що вона вирішила її записати. Що й було зроблено майже відразу ж за допомогою двох музикантів із гурту «Sex Pistols» – Стівом Джонсом та Полом Куком, що, однак, не позначилося на її якості. У 1982 році Джоан повторно зробила запис пісні, але вже з власним гуртом – The Blackhearts. І цього разу вдало. Сингл “I Love Rock ‘n’ Roll” став початком сольної кар’єри Джоан Джетт. У березні 2005 року, журнал “Q” помістив версію пісні “I Love Rock ‘n’ Roll” Джоан Джетт на 85 місце у списку 100 Кращих Треків, виконаних на гітарі. А 2001 року Брітні Спірс несподівано перейнялася любов’ю до рок-н-ролу та записала свою версію цієї пісні.