20 квітня

Цього дня у 1957 році пісня Елвіса Преслі All Shook Up на 8 тижнів окупує верхню сходинку американського хіт-параду. Цей сингл буде проданий дивовижним для тих часів тиражем у 2 мільйони екземплярів.
І це було яскравим свідченням того, що рок-н-рол із просто танцювальної музики перетворився на справжнє культурне явище. Музика в стилі рок-н-рол, по-справжньому струснула американський соціум, у якому правили бал замшелі міщанські догмати та прагматичність. І якщо не дослівно, то в переносному сенсі текст пісні ‘All Shook Up’ був саме про цей струс.

У цей день 1993 року американський гурт Aerosmith випустив найпопулярніший свій альбом Get A Grip. Це вже був 11 за рахунком альбом у вкрай нерівній кар’єрі цієї команди, яка зневірилася переплюнути самих Роллінгів. Для виключення можливих недоліків знову було запрошено надзвичайно успішного продюсера Брюса Фейрберна: він уже кілька разів допомагав групі Aerosmith піднятися на верхні сходинки хіт-парадів.
Крім того, на допомогу у творі пісень закликали цілу когорту професійних авторів-піснярів. До того ж на двох треках виявили свої музичні здібності Дон Хенлі та Ленні Кравітц. Така масована підготовка дала вражаючий результат. Альбом ‘Get A Grip’ став семиразово платиновим і розійшовся тиражем понад 5 мільйонів екземплярів.