21 липня

Black Sabbath Master Of RealityЦього дня у 1971 році вийшов альбом гурту Black Sabbath Master Of Reality. Той самий основний твір у стилі хард-року, який започаткував таке явище, як stoner-метал, заснований на понад тягучих важких рифах.
Тоні Айомі вирішив полегшити тиск на пальці, колись скалічені на заводі. Він послабив струни своєї гітари. Його приклад наслідував ГізерБатлер. І BlackSabbath зазвучали так, як могли звучати лише королі металу! “Master of Reality” (“Справжній господар”) – альбом, який не лише з музичного погляду, але змістовно й досі звучить актуально.

Rod Stewart Never A Dull MomentNever A Dull Moment так називав Rod Stewart свій альбом, який вийшов цього дня 1972 року. Йому супроводжував гучний успіх, майже такий самий, як його попереднику, альбому Every Picture Tells A Story. Щоправда, США до першого місця альбом не дотягнув і зупинився на другому місці. Але перша позиція у Британії зробив із Рода Стюарта всенародного улюбленця. Хрипкуватим, частково надсадним голосом завсідника пабів він співав про те, чим живе і чим зайняті думки середнього громадянина, без будь-яких вікових обмежень. Він співав про життєві речі. І якщо не вистачало власних ідей, то з легкістю брав чужі пісні – Боба Ділана, Джімі Хендрікса, Сема Кука – наповнюючи їх новим змістом, надаючи нового саунду.

Guns N Roses Appetite For DestructionЦього дня у 1987 році на фірмі Geffen Records вийшов дебютний альбом гурту Guns N’ Roses. На той час гурт пройшов уже гарт по нічних клубах і пабах Лос-Анджелеса, де всі ці пісні і пройшли обкатку. Альбом Appetite For Destruction відшліфований до сліпучого блиску.

Тож дебютний альбом Guns N’ Roses посів перше місце в американському хіт-параді. Неабиякою мірою завдяки тематиці пісень, в яких Ексл безсоромно поливав брудом ті злачні місця, в яких групі по молодості доводилося виступати.