22 вересня

David CoverdaleЦього дня у 1951 році народився David Coverdale, людина, яка входить до п’ятірки найбільших рок-вокалістів. Точкою відліку його зіркової кар’єри можна вважати один із днів серпня 1969 року, коли гурт Government, у якому Ковердейл співав, удостоївся честі виступати на розігріві у DeepPurple. Джон Лорд тоді обнадіяв Девіда тим, що він наступний на черзі після Гіллана кандидат на роль вокаліста у групі Deep Purple.
Чекати довелося три роки. Коли ж Ковердейл був прийнятий до складу Deep Purple – рок’н’рол знайшов ще одного великого рок-співака. Трохи пізніше, коли Девід створив та очолив команду Whitesnake, він став ще й секс-символом року.

Smokie Changing All The TimeЦього дня в 1975 році гурт Smokie випускає свій другий альбом, який називався Changing All The Time. Цей альбом – свідчення змін. Після його випуску групі довелося трохи змінити написання своєї назви, щоб уникнути причіпок з боку адвокатів американського соул-співака Смокі Робінсона. Втім, змінилися лише дві останні літери. А ось саунд Smokie зазнав значних змін. Куратори групи, хіт-мейкери, Чинн і Чепмен постаралися надати йому велику м’якість з відлунням кантрі-року, що мало перетворити Smokie на британську відповідь групі Eagles.

King Crimson DisciplineЦього дня 1981 року відроджений з попелу своїм ідейним лідером Робертом Фріппом гурт King Crimson випускає альбом Discipline. Це була перша частина знаменитої трилогії цієї авангардно-рокової команди. Фріпп почав розробляти зовсім інші музичні та звукові пласти, ніж раніше, у 70-х. У цьому нікуди зникла основна концепція його творчості – експеримент як засіб пізнання. У музиці Discipline була заявлена нова рок-естетика – естетика мінімалізму.