22 жовтня

Led Zeppelin Led Zeppelin IIЦього дня у 1969 році вийшов другий альбом гурту Led Zeppelin, який отримав відповідну назву Led Zeppelin II. На той час альбом був досить незвичайний. Ідея важкого блюзу, що пройшов обробку, переплавлення та загартування в горнилі європейської музичної традиції, тут доведена до досконалості. Хрестоматійний другий альбом Led Zeppelin заклав не просто основу хард-року – він став його еталоном. Навіть у плані тієї ж теми містики в контексті Толкієна, яка згодом стала переважаючою в текстах хард-рокових команд.

Kiss Hotter Than HellУ цей день у 1974 році гурт Kiss випускає свій другий альбом, названий Hotter Than Hell. Мить слави стислий і успіх недовговічний. Група, схоже, виразно усвідомлювала це. Тож після вдалого дебютного альбому, «кіси» не стали роздумувати надто довго і почали кувати залізо, поки воно гаряче. Загалом через 9 місяців після першого альбому у них уже був готовий другий альбом. У ньому була використана все та ж вдала формула – глем-рок, доведений до абсурду, тобто тотальний немудрий рок – музика, яка не вимагає для свого сприйняття зусиль ні головного, ні навіть спинного мозку.

Paul McCartney Give My Regards To Broad StreetЦього дня в 1984 році виходить альбом Paul McCartney, який називався Give My Regards To Broad Street (Передайте мій привіт Броуд Стрід). Так само називався і фільм, який вийшов трохи раніше того ж року. Веселий музичний фільм із ходульним, щоправда, сюжетом Маккартні зняв спеціально, щоб надати відеооболонку своїм новим пісням, але й старі бітловські не забув. А оскільки альбом був саунд-трек до фільму, то вийшло так, що Маккартні зробив кавери на власні пісні бітлівської доби.