23 вересня 1949 року в штаті Нью-Джерсі народився Bruce Frederick Joseph Springsteen, найбільший американський автор-виконавець у стилі рок, якого його американські шанувальники називають просто Босом. Саме це прізвисько говорить багато про що – заслуги та авторитет Спрінгстіна в музичному середовищі, про його значущість для американської культури взагалі.
Простим американцям Bruce Springsteen близький своєю людською прямотою та душевною відкритістю. Спригстин завжди орієнтувався на Ділана. Але все ж словесне наповнення своїх пісень не ставить вище за драйв.
Учасники групи Status Quo хоч і є піданними англійської королеви, завжди орієнтувалися на американську моду. Тому з усіх можливих варіантів сценічних костюмів надавали перевагу демократично американізованому – тобто тим самим джинсам і кросівкам. І в музиці Status Quo намагалися уникнути британської стриманої химерності і манірної двозначності. Пісні Status Quo завжди однозначні та прямолінійні – суто американсько. І якщо вже вони вимовляли слово, то воно не мало жодних інших смислів, окрім початкового. Якщо вони сказали «Привіт!» (Hello), значить, вони просто вітають свою потенційну аудиторію. Альбом гурту, який називався ‘Hello!’ і вийшов цього дня 1973 року, був витриманий виключно в американському стилі бугі-рок.
Цього дня у 1978 році група 10cc на першому місці у британському хіт-параді із синглом Dreadlock Holiday. Це був третій та останній сингл «номер один» цієї команди. За рік до цього групу залишила рівно половина її складу – Годлі та Крим.
Музиканти, що залишилися, – Стюарт і Гоулдмен – були впевнені, що вони зможуть подолати всі труднощі вдвох за допомогою залучення нових музикантів. ‘Dreadlock Holiday’ виникла слідами досить неприємного інциденту, який трапився з Еріком Стюартом та його приятелем Джастіном Хейвордом з гурту The Moody Blues на острові Барбадос. Декілька темношкірих хлопців з дредами зустріли їх на дорозі і попросили трохи грошей. Про це й пісня ‘Dreadlock Holiday’.