24 серпня

Ken HensleyУ цей день у 1945 році на світ з’явився Ken Hensley, майбутній клавішник і співак гурту Uriah Heep, але найголовніше постачальник хітів цієї групи, які відразу ж отримували статус класичних. “July Morning”, “Lady In Black”, “Look At Yourself”, “Easy Livin”, “Rain”, “Circle Of Hands”, “Sweet Freedom”, “Wonderworld”, “Weep In Silence”, “Free Me “Come Back To Me” – цей список можна продовжувати ще й ще: 83 зі 110 композицій «золотого» періоду творчості гурту написані ним особисто або у співавторстві з колегами.

Після того, як Хенслі в 1980 році покинув групу, ні вона, ні вона вже ніколи не досягли колишнього рівня. Як сказав сам Хенслі, на одній із прес-конференцій: «Спочатку я думав, що Uriah Heep потребують мене. Але після років зрозумів: це я потребував їх».

The DoorsЦього дня в 1966 році американський гурт Doors приступив до запису свого дебютного альбому. Усі пісні, що увійшли до альбому, були добре відрепетировані гуртом на живих виступах у клубі “Whiskey А Gо-Go’s”. Музиканти грали легко і невимушено, так що не вимагалося ніяких накладень – всі інструменти, крім вокалу, записувалися за один і той же дубль, майже як на концерті. За свідченням продюсера Пола Ротшилда, робота над записом зайняла зовсім небагато часу – всього два тижні.