25 січня

Цього дня 1938 року народився Володимир Семенович Висоцький. Літературні сноби вважали його лише співаючим актором, бардом, що складає кумедні пісеньки. Але простий народ вже за життя Висоцького сприймав як народного поета, здатного висловити найпотаємніші думки кожного з нас за допомогою музики та слова. У його піснях відчувається енергетика року (у тому й іншому сенсі). І як би ми зараз не ставилися до своєї історії, пісні Висоцького – це така ж енциклопедія радянського життя, як поема Пушкіна «Євгеній Онєгін» – енциклопедія російського життя першої половини XIX століття.

Цього дня в 1973 році виходить альбом під назвою The Great Lost Kinks Album (Найбільший втрачений альбом гурту Кінкс).
Матеріал, що увійшов до нього, записувався набагато раніше – з 1966 по 1970 роки. І більша його частина не повинна була побачити світ через те, що сам автор, Рей Девіс, вважав його недопрацьованим, чимось на зразок чорнових начерків.
Тим не менш, фірма Reprise, на якій раніше записувалися Kinks, після їхнього відходу на RCA, все-таки вирішила випустити ці треки окремою платівкою. Оскільки ще з 1969 року повзли чутки про якийсь не випущений альбом гурту Kinks, на який шанувальники покладали великі надії, то поступово виникло поняття «Найбільшого втраченого альбому Кінкс».
Це словосполучення і стало назвою альбому, випущеного без згоди самих авторів. У 1975 році Рей Девіс домігся припинення його тиражування, і тому альбом відразу став рідкістю і зріс у ціні.

Цього дня у 1984 році у Великій Британії та Європі виходить альбом гурту Whitesnake під назвою ‘Slide It In’.
У Європі альбом мав велику популярність. А у США з альбомом сталося непорозуміння. Випускаюча фірма Geffen запропонувала гурту перезаписати альбом, щоб покращити його звучання!
Whitesnake підкорилися, навіть не дивлячись на плутанину зі складом. В результаті, бас-гітара Коліна Ходжкінсона була повністю видалена (як і сам басист, що не припав до двору).
Нову партію басу записав Ніл Мюррей, що повернувся.