26 березня

Steven TylerЦього дня у 1948 році народився вокаліст Steven Tyler. Його справжнє ім’я – Стівен Віктор Таларіко. І його завжди вважали американською відповіддю Міку Джаггеру, оскільки Стівен – це ходячий шарж на Джаггера.
Хоча відмовити йому в самобутності та унікальності вокалу просто неможливо. Але починав він, до речі, все-таки з виконання пісень The Rolling Stones, звичайно, упереміж із хітами The Beatles та Animals. На стику його потягу до музики та буйної поведінки виник гурт Aerosmith, який Тайлер організував разом із Джо Перрі у 1970 році.

Van Halen Womenand Children FirstУ цей день у 1980 році виходить третій студійний альбом гурту Van Halen, який називався Womenand Children First. Ця платівка значно відрізнялася від двох перших робіт групи, насамперед тим, що цього разу в записі використано значно більше накладень, ніж раніше.
Крім того, набагато менше уваги приділено бек-вокалам. Хоча саме на цій платівці, єдиній у дискографії Van Halen, міститься трек із жіночими підспівками та звуком реального дощу, що йшов за вікном під час запису. Називається ця пісня “Could This Be Magic?”