26 червня

Цього дня у 1967 році виходить один із чудових альбомів гурту The Rolling Stones, який називався Flowers (Квіти). Це була платівка-збірка, що складалася виключно з синглів групи, тобто пісень, що ніколи не входили в студійні альбоми, що побачили світ у Британії. Назву альбому було дано у повній відповідності до віяння часу: квіти – стали символом епохи хіпі. Тому зображення музикантів на конверті було стилізовано під квіткові бутони. Надворі стояло Літо Любові.

All Right Now (Все в порядку) – так називалася пісня, яка увійшла до одного з найкращих альбомів гурту Free, який називався Fire And Water. Він вийшов цього дня 1970 року. Це був уже третій альбом цього непересічного колективу, який виконує блюз-рок. Композиція All Right Now стала стрижнем всього альбому, майже відразу ж отримавши статус класичного рок-твору. Пол Роджерс згадував, що мелодійна ідея пісні прийшла до нього випадково після концерту. Басист Енді Фрезер доопрацював її, гітарист Пол Коссоф привніс рифф, що запам’ятовується, після чого Роджерсу залишалося тільки написати текст. До речі, легковажність тексту навмисне контрастувала із похмурою пульсацією музики.

Цього дня у 1974 році світ рок-н-ролу струсонув дебютний альбом нового супер-гурту Bad Company. Вона була сформована учасниками інших відомих команд (Free, Mott The Hoople, King Crimson) і тому могла розраховувати на досить швидкий успіх. Запис дебютного альбому відбувався в листопаді 1973 року, коли всемогутній Пітер Грант, менеджер гурту Led Zeppelin, який узяв під своє крило і Bad Company, надав групі можливість записати для початку пару речей у пересувній студії в особняку Headley Grange. Наспішно замість пари речей Bad Company примудрилися записати цілий альбом.

Цього дня 1977 року в американському місті Індіанаполіс проходить черговий концерт Елвіса Преслі. Цей виступ можна було б вважати рядовим, якби не поведінка самого Елвіса на сцені. Він перебував у дивному як для нього настрою якоїсь піднесеної печалі. Він збільшив тривалість концерту до 80 хвилин. Несподівано та чудово заспівав дві додаткові пісні Bridge Over Troubled Water та Hurt. Насамкінець вивів на сцену величезний натовп друзів і родичів, включаючи батька, представив їх усіх публіці. І ніяк не хотів покидати сцену. Елвіс ніби передчував, що це його останній концерт, що він більше ніколи не вийде на сцену. Елвісу залишалося жити трохи менше двох місяців.