27 січня

Цього дня у 1945 році народився Нік Мейсон. Один із батьків-засновників великої групи Pink Floyd, незамінний її барабанщик і, найголовніше, сполучна ланка між іншими учасниками групи, які часто не знаходили спільної мови. У цьому сенсі для Пінк Флойд Нік Мейсон був тим самим, що й Рінго Старр для Бітлз.
Але й особливе відчуття ритму, яким володіє Мейсон, теж не можна скидати з рахунків – партії ударних інструментів – найважливіша складова частина класичних альбомів гурту Пінк Флойд.

В 1968 році відбувся дебют гурту The Bee Gees у Сполучених Штатах.
Ці провінціали з Австралії щойно, попереднього 1967 року, майже миттєво підкорили Великобританію своїм ангельським триголоссям. І, йдучи бітлівськими слідами, кинулися завойовувати Америку. Що в них знову ж таки з легкістю вийшло.
Вони стали на той час чимось на зразок замінника Бітлів, які замкнулися в студії, і виступати відмовилися на публіці, яка відчувала гостру нестачу в а-ля бітлівських вокальних гармоніях. Так що Bee Gees виявилися дуже доречними.

Цього дня в 1979 році Ієн Дьюрі з гуртом The Blockheads піднімається на вершину британського хіт-параду з піснею ‘Hit Me With Your Rhythm Stick’.
Коли Ian Robins Dury запитували, про що ця пісня, він, не моргнувши оком, відповідав, що вона спрямована проти насильства. Він взагалі був великим веселуном. Тому в пісні і відчувається величезний гумористичний запал.
Правда, для більшої ваги Ієн Дьюрі хизується своїми знаннями в географії, звалююючи в одну купу пустелі Судану, сади Японії, джунглі Барнео, виноградники Бордо і т.д. і т.п. Грубуватий і гротескний імідж якнайкраще підходив під панк-кліше.
Але панком він не був: Дьюрі рокер до глибини душі. І насамперед поет, схильний до гострої соціальної сатири.

Цього дня у 1984 році виходить альбом Джона Леннона та Йоко Оно ‘Milk And Honey’.
Він мав стати продовженням альбому DoubleFantasy, який вийшов у 1980 році. Робота над ‘Milk and Honey’ на той час була в самому розпалі.
І якби не постріли фаната, що збожеволів, швидше за все запис альбому було б закінчено вже на початку 1981 року.
Без Джона доробляти альбом довелося три роки. Йоко Оно так пояснила назву, яку вона дала альбому: «Згідно з Біблією, країна молока і меду – обітована країна, куди душа відправляється після смерті».