27 березня

Ringo Starr Sentimental JourneyУ цей день у 1970 році виходить перший сольний альбом барабанщика гурту The Beatles, Рінго Старра, під назвою Sentimental Journey (Сентиментальна подорож). І це стало певною несподіванкою для мільйонів шанувальників Чудової Четвірки. На платівці не було й натяку на рок, суцільно естрадні ретро-хіти. Справа в тому, що трек-лист цієї платівки був складений за заявками численних родичів Річарда Старки. І, перш за все, коханої матусі Річі.
Sentimental Journey – один із найкращих альбомів поп-музики колись записаний рокером. Навіть незважаючи на презирливе ставлення до нього критиків, тираж платівки перевищив півмільйона екземплярів.

King Crimson Three Of The Perfect PairВ 1984 році вийшов альбом гурту King Crimson, названий Three Of The Perfect Pair, що можна перекласти, як Три чоботи пара. У назві цьому криється щось подібне до шифру до розуміння всього альбому. У ньому зроблено спробу поєднати суто експериментальність із принципами масової культури. І все ж таки тексти пісень альбому кишать дивними сюрреалістичними образами. І ці образи пов’язані з тими почуттями, які у Роберта Фріппа та його колег викликає сучасна цивілізація з її моральною деградацією.

Metallica 1984Цього ж дня в тому ж 1984 році під час першого візиту до Великобританії гурт Metallica виступає в клубі «Marquee». Гурт на той час працював у Копенгагені над своїм другим альбомом, але все ж таки вирушив до Англії, щоб взяти участь у спільному турі з гуртами The Rods та Exciter. Проте, як тільки група прибула до Англії, стало відомо, що тур скасовано через поганий продаж квитків. Не маючи нагоди повернутися до роботи над записом платівки (інша група вже замовила час), Metallica вирішує поїздити Англією. Два концерти, влаштовані в Marquee Club у Лондоні, 14 та 27 березня, квитки на обидва концерти були повністю розпродані.