27 вересня

Randy BachmanЦього дня в 1943 році народився канадський рокер, який змінив сокиру на гітару, Randy Bachman. Він прославив своє ім’я у групах The Guess Who та Bachman-Turner Overdrive. Обидві групи відрізняла невгамовна рок-н-рольна вдача, яка, очевидно, може бути тільки у канадських лісорубів.

До речі, Ренді залишив The Guess Who через розбіжності з колегами щодо рок-н-рольного способу життя. Він мало не прийняв запрошення від Кіта Емерсона, який у 1970 році якраз збирав новий супер-гурт. Але через хворобу Бекмена цього не сталося. У 1973 році виник гурт Bachman-Turner Overdive.

Pink Floyd 1968Рок-н-рол теж енергія свого роду, яка дозволяє долати різні перешкоди. Як сталося з учасниками гурту Pink Floyd. Цього дня у 1968 році вони виявили чудеса героїзму. Того дня через шторм усі пороми до курортного шотландського містечка Данун було скасовано. Але на іншому березі на групу Pink Floyd чекали 400 шанувальників. Музиканти не хотіли їх розчаровувати. На власні гроші вони найняли катер із відчайдушним капітаном і отруїлися через бурхливе море на свій страх і ризик. На щастя, небезпечна подорож закінчилася вдало: Pink Floyd дісталися іншого берега і все ж таки дали запланований концерт.