27 листопада

В 1942 році в цей день народився єдиний і неповторний чарівник електрогітари Jimi Hendrix. Він міг творити з улюбленим інструментом все, що йому в голову збреде, заради досягнення музичного катарсису на межі звукового колапсу. Адже зростав він тихою, скромною дитиною, чому виною була оточуюча його бідність. Можливо, саме ця обділеність у дитинстві і підхльоснула його до часу прихований гарячий темперамент. Цей темперамент дозволив йому творити на сцені справжні феєрії, які насилу подавалися фіксації за допомогою звукозапису.

В 1977 році виходить черговий, уже одинадцятий за рахунком, студійний альбом гурту Uriah Heep та другий із новим солістом – Джоном Лоутоном. Називався він Inncent Victim (Невинна жертва). Але з його обкладинки на глядачів дивилася огидного вигляду кобра, щоправда, з людськими очима. Художник Джон Холмс виявив кмітливість і для більшого страху вставив замість безглуздих зміїних очей цілком осмислені очі барабанщика Лі Керслейка. Обкладинка альбому цілком відповідала важкому і агресивнішому саунду, ніж раніше.

Цього дня у 1981 році гурт 10сс випускає альбом Ten Out Of Ten. На цей альбом покладалися великі надії – не лише авторами, а й насамперед випускаючим лейблом. Для надання більшої американської атмосфери керівництво лейбла Warner Brothers направило на допомогу Еріку Стюарту і Грему Гоулдману американського мультиінструменталіста і аранжувальника Ендрю Голда (згодом Гоулдман і Голд організували власну групу під назвою Wax). У записі альбому ‘Ten Out of Ten’ взяло участь і багато інших музикантів. Але на обкладинці альбому, спроектованої фірмою Hypgnosis, красувалися лише двоє основних авторів матеріалу, тобто Гоулдман і Стюарт.