27 листопада

Jimi Hendrix 1В 1942 році в цей день народився єдиний і неповторний чарівник електрогітари Jimi Hendrix. Він міг творити з улюбленим інструментом все, що йому в голову збреде, заради досягнення музичного катарсису на межі звукового колапсу. Адже зростав він тихою, скромною дитиною, чому виною була оточуюча його бідність. Можливо, саме ця обділеність у дитинстві і підхльоснула його до часу прихований гарячий темперамент. Цей темперамент дозволив йому творити на сцені справжні феєрії, які насилу подавалися фіксації за допомогою звукозапису.

Uriah Heep Inncent VictimВ 1977 році виходить черговий, уже одинадцятий за рахунком, студійний альбом гурту Uriah Heep та другий із новим солістом – Джоном Лоутоном. Називався він Inncent Victim (Невинна жертва). Але з його обкладинки на глядачів дивилася огидного вигляду кобра, щоправда, з людськими очима. Художник Джон Холмс виявив кмітливість і для більшого страху вставив замість безглуздих зміїних очей цілком осмислені очі барабанщика Лі Керслейка. Обкладинка альбому цілком відповідала важкому і агресивнішому саунду, ніж раніше.

10сс Ten Out of TenЦього дня у 1981 році гурт 10сс випускає альбом Ten Out Of Ten. На цей альбом покладалися великі надії – не лише авторами, а й насамперед випускаючим лейблом. Для надання більшої американської атмосфери керівництво лейбла Warner Brothers направило на допомогу Еріку Стюарту і Грему Гоулдману американського мультиінструменталіста і аранжувальника Ендрю Голда (згодом Гоулдман і Голд організували власну групу під назвою Wax). У записі альбому ‘Ten Out of Ten’ взяло участь і багато інших музикантів. Але на обкладинці альбому, спроектованої фірмою Hypgnosis, красувалися лише двоє основних авторів матеріалу, тобто Гоулдман і Стюарт.