28 лютого

Brian JonesЦього дня у 1942 році народився Brian Jones. Мультінструменталіст, аранжувальник, генератор ідей і, найголовніше, засновник гурту, який став символом рок-н-ролу – гурту The Rolling Stones. Його відрізняла невгамовна потяг до музики. Або навпаки: музика тяглася до нього. Музика переповнювала його настільки, що хапався то за один інструмент, то за інший. Для нього не було складності навчитися грати на саксофоні в 15 років, коли вже було освоєно фортепіано. І лише за два роки – але також блискуче – освоїти гітару.
Музикант до мозку кісток, здатний виконати, що хочете та коли хочете. За таким лідером молоді ролінги почували себе, як за кам’яною стіною. Єдине, чого не вистачало Брайану Джонсу – творчого таланту. І це стало причиною його поступового відходу в тінь. А надалі й звільнення з групи.

Led Zeppelin 1Щоб домогтися прихильності баронеси Єви фон Цеппелін, групі Led Zeppelin, яка взяла назву на честь її предка, довелося проводити з нею роз’яснювальну бесіду. Цього дня в 1970 році в студію датського телебачення запросили скандальну даму, яка називала музикантів “мавпами, що вищать” і намагалася скасувати їх виступ на датському телебаченні. І все йшло добре до того часу, поки Єва фон Цеппелін не побачила обкладинку першого альбому гурту Led Zeppelin. Вона просто вибухнула від люті. Тож на час гастролей у Данії групі довелося взяти псевдонім The Nobs (щось на кшталт «важливих персон»).

Цього дня 1982 року виходить сингл Ringo Starr під назвою Private Property. Це був уже другий сингл, який представляє його недавній альбом Stop And Smell The Roses. Цей альбом був дуже тепло прийнятий слухачами. І було чому. На альбомі вперше за 8 років, що минули з дня випуску альбому Ringo 1973 року, знову зібралися екс-бітли. Щоправда, цього разу без Джона, який покинув цей світ. Альбом став доказом того, що битли, що залишилися, не мають наміру сумувати. У жартівливій пісеньці про ставлення до кохання як власності Private Property Рінго Старру підспівує, грає на басу та піаніно її автор Пол Маккартні.